ادوات کشاورزی آمریکا | بهترین ادوات کشاورزی دنیا
لوگو شرکت صنعت گستر عطاملک جوین sgajco

ادوات کشاورزی آمریکا | بهترین ادوات کشاورزی دنیا

ادوات کشاورزی آمریکا : صنعت ماشین آلات کشاورزی یا صنعت مهندسی کشاورزی بخشی از صنعت است که تراکتور ، ماشین آلات کشاورزی و ادوات کشاورزی را تولید و نگهداری می کند. این شاخه بخشی از صنعت ماشین آلات محسوب می شود.


ادوات کشاورزی آمریکا
ادوات کشاورزی آمریکا

ماشین آلات کشاورزی و فهرست ماشین آلات کشاورزی

صنعت ماشین آلات کشاورزی ماشین آلات کشاورزی ، ماشین آلات مورد استفاده در عملیات مناطق کشاورزی و مزارع را تولید می کند. انواع اصلی عبارتند از:

 • تراکتورها و قدرت.
 • ماشین آلات خاکورزی یا کشت خاک.
 • ماشین آلات کاشت ، کاشت ، کوددهی ، کنترل آفات ، آبیاری.
 • ماشین آلات برای برداشت ، تولید یونجه و پس از برداشت ، مانند ماشین های مرتب سازی ، و ماشین آلات برای بارگیری
 • ماشین آلات دوشش
 • سایر ماشین آلات کشاورزی ، به عنوان مثال آسیاب های آسیاب ، پرس پشم و آسیاب های بادی.

در کشورهای توسعه یافته به طور کلی بیشترین بخش فروش تجهیزات کشاورزی تراکتور است.


ادوات کشاورزی آمریکا
ادوات کشاورزی آمریکا

تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی

تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی در اندازه های مختلف از مشاغل کوچک و متوسط ​​تا شرکت های چند ملیتی وجود دارند. جیمز و آکرسانی (1988) تصریح کردند که این اشکال مدیریت تولید متفاوتی دارند و می توان آنها را در سه گروه طبقه بندی کرد:

 • گروه اول شامل آن کارگاه ها با تجهیزات محدود و ساده است. با وجود انعطاف پذیری آنها ، سیستم مدیریت تولید در این مورد بسیار نادر است.
 • گروه دوم شامل افرادی است که دارای درجه خاصی از تقسیم کار در گیاه هستند. آنها برخی از طرح گیاهان را سازماندهی می کنند ، اما نه به طور کامل سیستماتیک.
 • گروه آخر گروه هایی هستند که خطوط تولید و تقسیم کار مشخصی دارند.

انجمن های ماشین آلات کشاورزی
برخی از مهمترین انجمن های ماشین آلات کشاورزی عبارتند از:

انجمن مهندسان کشاورزی (AEA): انجمن تجاری بریتانیا که نماینده تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات بیرونی است.
Agrievolution: شبکه جهانی انجمن های ماشین آلات کشاورزی
انجمن تولیدکنندگان تجهیزات (AEM): انجمن آمریکایی که نماینده تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی است.
CEMA: انجمن اروپایی نماینده صنعت ماشین آلات کشاورزی در اروپا.
انجمن ماشین آلات کشاورزی VDMA: انجمن تولید کنندگان آلمان که نماینده تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی است.
انجمن تولید کنندگان ماشین آلات کشاورزی ANSEMAT در اسپانیا.


ادوات کشاورزی آمریکا
ادوات کشاورزی آمریکا

صنعت جهانی ماشین آلات کشاورزی


بر اساس CEMA ، انجمن اروپایی نماینده صنعت ماشین آلات کشاورزی اروپا ، اروپا در سال 2013 بزرگترین تولید کننده ماشین آلات کشاورزی در سطح جهان بود:

 • اروپا 31 درصد از تولید جهانی را تولید می کرد
 • آمریکای شمالی 26.5 درصد از تولید جهانی را تولید می کرد ،
 • چین 26.5 درصد از تولید جهانی را تولید می کرد و
 • 16 درصد باقیمانده در جاهای دیگر تولید می شود.

در مجموع ، تولید ماشین آلات کشاورزی در سراسر جهان در سال 2013 حدود 95 میلیارد یورو تولید کرد. بر اساس گزارشی از ماشین آلات کشاورزی نوامبر 2013: چشم اندازهای بازار 2014 توسط VDMA ، یک انجمن مهندسی آلمانی. یکی دیگر از آمارهای اخیر ذکر شده ، این است که صنعت ماشین آلات کشاورزی در سال 2010 حدود 56 میلیارد دلار در سراسر جهان تولید کرده است.

صنعت ماشین آلات کشاورزی در آسیا


یوآن (2007) اظهار داشت که “دولت چین اهمیت زیادی به کشاورزی ، مناطق روستایی و کشاورزان داده است. یک سری سیاست های مورد علاقه کشاورزان را انجام داد ، یارانه مالی به کشاورزی اضافه کرد ، به ویژه سیاست های یارانه برای کشاورزان با خرید ماشین آلات کشاورزی خود. “

در گزارش 2013-2014 اذعان شده است که “صنعت ماشین آلات کشاورزی چین به سرعت توسعه یافته است ، ارزش تولید ناخالص ماشین آلات کشاورزی از 300 میلیارد روبل تجاوز کرده است ، قدرت کل ماشین آلات کشاورزی از 1 میلیارد کیلووات فراتر رفته و سطح مکانیزه یکپارچه محصولات کشاورزی از 50 درصد فراتر رفته است. ، نشان می دهد که چین وارد یک دوره مکانیزه تولید محور شده است.

Gyanendra (2006) به یاد می آورد که “مکانیزاسیون کشاورزی اولیه در هند به شدت تحت تأثیر توسعه فناوری در انگلستان قرار داشت. پمپ های آبیاری ، تجهیزات خاکورزی ، دستگاه های چمن زنی ، تراکتورها و کوبنده ها به تدریج برای مکانیزاسیون مزرعه معرفی شدند. انواع پر محصول با آبیاری مطمئن و میزان بالای استفاده از کودها بازده بالاتری را به همراه داشت که کشاورزان را قادر ساخت تا از ورودی های مکانیزه استفاده کنند ، به ویژه پس از انقلاب سبز در 1960s. “

وزارت اقتصاد ترکیه (2011) توضیح داد که “ترکیه یکی از معدود کشورهای جهان است که از نظر غذایی خودکفا است. در حال حاضر ترکیه بزرگترین تولید کننده و صادر کننده محصولات کشاورزی در شرق نزدیک و شمال آفریقا است.” . صنعت ماشین آلات کشاورزی متشکل از حدود 1000 تولید کننده در سراسر کشور است. شرکت های تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی به جز تراکتورها بیشتر شرکت های کوچک و متوسط ​​هستند. این بخش حدود 15000 کارگر استخدام می کند … ارزش ماشین آلات کشاورزی و قطعات یدکی و صادرات تراکتور و تریلر کشاورزی در سال 2009 313 میلیون دلار بود. “

صنعت ماشین آلات کشاورزی در اروپا


با حجم 28 میلیارد یورو (2014) تولید ماشین آلات کشاورزی در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) 28 درصد از کل جهان را مطابق VDMA نشان می دهد. از کل اتحادیه اروپا ، سهم آلمان 27 درصد است و پس از آن ایتالیا (17 درصد) و فرانسه (14 درصد) قرار دارند. همه تولیدکنندگان برجسته بین المللی چندین سایت تولیدی در قاره اروپا دارند. و محصولات آنها از این کارخانه ها به طور کلی برای مشتریان بالایی است که از نظر کارآیی و دقت در مزرعه تسلیم می شوند.

تولید تراکتور در اتحادیه اروپا 187000 دستگاه بود که به ارزش 9.4 میلیارد یورو (2014) مربوط می شود. در خارج از اتحادیه اروپا ، محل اصلی تولید تراکتور Minsk Tractor Works (بلاروس) با سهم بالای بازار در کشورهای همسایه ، به ویژه در کشورهای مشترک المنافع است. کشورهای پیشرو در زمینه تولید تراکتور در اتحادیه اروپا آلمان و ایتالیا هستند. (با برندهای اصلی John Deere ، Case New Holland ، AGCO و Same Deutz-Fahr). آلمان همچنین مکان اصلی تولید تجهیزات برداشت ، سم پاشی ، کوددهی و کاشت است. ایتالیا و فرانسه دارای موقعیت اولیه برای ماشین آلات خاککاری و وسایل نقلیه حمل و نقل هستند. اکثر شرکتهای ماشین آلات کشاورزی کوچک و متوسط ​​و متعلق به خانواده هستند.

یک سوم تولید اتحادیه اروپا به بازارهای خارج از اتحادیه ، عمدتا به بازارهای اروپای شرقی ، بلکه آمریکای شمالی و به طور فزاینده آسیا اختصاص دارد.

پس از اوج گیری در سال 2003 و 29 میلیارد یورو گردش مالی ، این بخش در سال 2014/2015 دچار رکود اقتصادی شد. استراتژی صنعت اروپا این است که موقعیت تکنولوژیکی پیشرو خود را حفظ کرده. و حضور بازار خود را در مناطق دارای پتانسیل بالا (به عنوان مثال آسیا) متنوع کند.

صنعت ادوات کشاورزی آمریکا شمالی


AEM (2014) اظهار داشت که “فروش داخلی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی ایالات متحده از حدود 20 میلیارد دلار در سال 1999 به 38 میلیارد دلار در 2012 افزایش یافته است. از سال 1998 و تا سال 2012 ، صادرات تجهیزات کشاورزی ایالات متحده به سرعت افزایش یافته است. بیش از دو برابر 4 میلیارد دلار تا 8.7 میلیارد دلار.

صنعت ادوات کشاورزی آمریکا جنوبی


گراسیلا (2008) خلاصه کرد که “صنعت ماشین آلات کشاورزی در آرژانتین به رشد بیشتر صادرات و پیشرفت بیشتر در جهت بین المللی شدن بستگی دارد. که اهداف استراتژیک بزرگترین شرکت ها هستند. با توجه به پویایی تقاضای جهانی برای این نوع ماشین آلات ، نتیجه گیری این است که این بخش می تواند فروش خود را در بازارهای صادراتی افزایش دهد. جایی که برخی از محصولات آن به خوبی در حال رقابت هستند. “

شرکت صنعت گستر عطاملک جوین (SGAJ) :

سازنده ماشین آلات و ادوات خاص کشاورزی مدرن ترین دستگاه های تسطیح اراضی اسکریپر و لولر لیزری انواع چیزل پیلر، تریلی کود پاش دامی، انواع سمپاش، انواع روتیواتور افست باغی، زراعی و…
فروش فرستنده ها و سیستم های لیزری و ماهواره ای در صنعت کشاورزی
نظر
به کمک نیاز دارید؟ مکالمه را شروع کنید