دنوز تمام گردان
لوگو شرکت صنعت گستر عطاملک جوین sgajco

دنوز تمام گردان

دنوز تمام گردان یک صفحه فلزی است که به همراه یک پایه بزرگ به تراکتور متصل می شود.

دنوز تمام گردان مخصوص باغات SGAJ-LD2500
دنوز تمام گردان مخصوص باغات SGAJ-LD2500

قیمت روز دنوز تمام گردان با توجه به کوچک و یا بزرگ بودن آن ها متغیر است به گونه ای که کشاورزان از گریدر های کوچک برای صاف و هموار کردن زمین های کشاورزی خود استفاده می کنند.

صفحه گریدر دنوز که به آن تیغه نیز می گویند قادر است در تمام جهت ها بچرخد و سطوح مورد نظر را کاملا صاف کند از کاربرد دیگر گریدر ها که همان گریدر های بزرگ است برای صاف کردن جاده ها استفاده می کنند.

دنوز ها کاربرد های فراوان دیگری نیز دارند که ما در این قسمت به چند مورد از آن ها استفاده می کنیم:

  • این وسیله ها برای درست کردن پشته گزینه بسیار مناسبی هستند.
  • برای جابه جا کردن خاک و درست کردن نهر ها از این وسیله ها استفاده می کنند.
  • در فصل زمستان و یخبندان از این وسیله ها برای برای پاک سازی جاده های برفی استفاده می کنند.
  • برای تسطیح زمین های کشاورزی و باغات
  • ایجاد کانال و حفر نهر

مشخصات :

قابلیت گردش در سه محور

قابلیت جابجایی خاک در باغات و مزارع

قابلیت نهر کشی در باغات و مزارع

معرفی گریدر پشت تراکتوری (ماله)

در مناطقی كه آبياری به روش سطحی يا غرقابی صورت می گيرد سطح زمين بايد با شيب يكنواخت و مناسب تسطيح شود تا آب به طور يكنواخت بر روی زمين جاری شده، ميزان نفوذ در همه جا يكسان باشد و از فرسايش آبی جلوگيری شود. بنابراین در این شرایط بهتر است از گریدر یا ماله (تسطیح کن) استفاده کرد.

از دنوز تمام گردان در جهت صاف کردن زمین های کشاورزی استفاده می شود. کشاورزان و باغداران باید دقت کنند که در زمین هایی که کلوخه وجود دارد از گریدر استفاده نکنند، زیرا این دستگاه کلوخه ها را وارد زمین کرده و کشت به خوبی انجام نمی شود.

گریدر پشت تراکتوری (تمام گردان)، صاف و هموار کننده سطح زمین کشاورزی

دنوز تمام گردان جز ادوات کشاورزی است که به پشت تراکتور ها متصل می شوند که برای صاف و هموار سازی خاک زمین ها و باغات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. گریدرها به کمک یک تیغه بلند قابل تنظیم در زوایای مختلف برای ایجاد یک سطح صاف عمل می‌کنند و این قابلیت را دارند تا میزان شیب زمین را تنظیم و آن را تسطیح (صاف و هموار) کنند. از دیگر کاربردهای گریدرها (دیگر مدل ها و طراحی ها) می توان به از بین بردن ناهمواری های جاده‌ای و پیش از مرحله آسفالت کردن، و به منظور آماده‌سازی مسیر پایه نیز اشاره کرد.

چرخش 180 درجه ای گریدر پشت تراکتوری

دنوز تمام گردان به علت داشتن سه محور گردش مي تواند در تمام جهت ها بچرخد و خود را با تراكتور تنظيم کند و باعث شده  که کارایی این دستگاه زياد و متنوع شود. استفاده از گریدر یا ماله كه برای تسطیح زمین های کشاورزی و باغات استفاده می شود، چرخش تیغه به صورت 180 درجه سبب ایجاد پشته، خاکریزی و خاکبرداری کنار درختان، ایجاد کانال ها، حفر نهرهای آب و … را امکان پذیر می کند. دستگاه فوق می تواند در درجات مختلف تنظیم شده و به راحتی به سمت راست و چپ و حتى عقب به صورت 180 درجه جابه جا شود.

چرخش 180 درجه ای تیغه برای انتقال خاک، ایجاد پشته، خاک برداری کنار درختان و ایجاد کانال و نهر آب 

4 کاربرد عمده استفاده از دنوز تمام گردان در باغات کشاورزی

این گریدر تمام گردان مناسب برای نصب در پشت تراکتورهای فیات، فرگوسون و رومانی می باشد. از این وسیله استفاده های زیادی می توان کرد. به طور کلی به 4 کاربرد این دستگاه در باغات کشاورزی می توان اشاره کرد:

  1. برای تسطیح زمین های کشاورزی و باغات
  2. ایجاد پشته، خاکریزی و خاکبرداری کنار درختان
  3. ایجاد کانال های کوددهی و خاکریزی داخل کانال ها
  4. حفر نهرهای آب

شرکت صنعت گستر عطاملک جوین

شرکت صنعت گستر عطاملک جوین سازنده مدرنترین تجهیزات و دستگاه های تسطیح اراضی سازنده انواع چیزل ،چیزل پیلر ،انواع رتیواتور باغی و زراعی،انواع لولر،اسکریپر،انواع تریلی کود پاش دامی،انواع سم پاش و محلول پاش ، سمپاش و گوگرد پاش پشت تراکتوری

لینک معرفی محصول به خریداران :

لینک

لینک فروشگاه شرکت صنعت گستر عطاملک جوین (مشاوره و خرید دنوز تمام گردان):

فروشگاه

صفحه وبسایت صنعت گستر عطاملک جوین در بازار بزرگ کشاورزی (bbk) :

لینک

شرکت صنعت گستر عطاملک جوین (SGAJ) :

سازنده ماشین آلات و ادوات خاص کشاورزی مدرن ترین دستگاه های تسطیح اراضی اسکریپر و لولر لیزری انواع چیزل پیلر، تریلی کود پاش دامی، انواع سمپاش، انواع روتیواتور افست باغی، زراعی و…
فروش فرستنده ها و سیستم های لیزری و ماهواره ای در صنعت کشاورزی
نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟ مکالمه را شروع کنید